Kategorie obrazů
 
Nákupy na art149.com – záruka spokojenosti!

Jsme spolehlivou firmou – podívejete se proč!
  • - art149.com je to nejlepší kvalita
Spokojenost zákazníků je pro nás nejdůležitější – díky pokročilým technologiím používaným v produkci a také vysoce kvalitním látkám naše zboží splní všechna Vaše očekávání.
  • - internetová prodej je naší specialitou
Dlouholetá zkušenost v internetové prodeji a tisíce spokojených zákazníků – ty údaje mluví samy za sebe. Naše obrazy zdobí zdi domů, bytů, kabinetů, kanceláří a jiných místností v celé Evropě, mj. v Polsku, Německu, Francii, Španělsku, Itálii a v Švýcarsku.
  • - rychlé a bezpečné způsoby platby
V obchodě art149.com sami vyberate způsob platby. Můžete výbrat tradiční bankovní převod nebo jeden z systémů platby on-line (Paypal, kreditní karta Visa a Mastercard...). Modul platby na stránce obchodu splňují přísné požadavky evropských norem.
  • - zboží zasíláme jenom prostřednictvím renomovaných kurýrských firm
Na teritoriu Česka za doručení naších balíků ručí kurýr … Každá zásilka je pojištěna, kromě toho aktuální stav zásilky můžete průběžně sledovat online, přímo na internetové stránce kurýra.
  • - v případě otázek a jakýchkoliv pochyb můžete kontaktovat náš zákaznický servis
Zaměstnanci našeho zákaznického servisu jsou k Vaší despozici telefonicky nebo emailem (více informací na toto téma najdete v sekci Kontakt). Kromě toho vždycky informujeme Vás emailem o stavu objednávky – mezi jijným bude Vám zaslán email s potvrzením přijetí platby a zásilky objednaného zboží.
  • - máte možnost používání práva na vrácení zboží
Na art149.com kupujete bez rizika. Pokud nejste s obrazem spokojení, máte právo na vrácení zboží do 14 dnů od jeho převzetí. Více podrobných informací na toto téma najdete na naší stránce, v sekci Nákupní řád a Právo na vrácení zboží.